Kontakt

Lisbeth Zornig Andersen

Lisbeth Zornig Andersen

Idé og initiativtager
Mikael Lindholm

Mikael Lindholm

Projektleder
Therese Evald

Therese Evald

Kampagneleder
E-mail: therese@stemmerpaakanten.dk
Mobil: 61466205

 

Presse- og kommunikationsansvarlig

1238361_10201020841537713_123275910_n

Tine Toft Jørgensen

E-mail: tine.jorgensen@husetzornig.dk
Mobil: 40526112

Hvem skal jeg henvende mig til i de forskellige byer?

Vi har i Stemmer på Kanten ansat regions-ansvarlige, der varetager koordinationen for regionerne. Derudover har vi tovholdere for hver enkelt by.

Regionsansvarlige

Region Hovedstaden og Region Sjælland
1010445_10201818810452174_22797485_n

Regionsleder: Emilie Christoffersen

E-mail: Emilie@stemmerpaakanten.dk
Tlf: 25153405

Region Midtjylland og Region Nordjylland
1146679_623433447690257_1318175653_n

Regionsleder: Maria Schytte.

E-mail: Maria@stemmerpaakanten.dk
Tlf: 30820373

 

Region Syddanmark
IMG_0079

Regionsleder: Nanna Dahler

E-mail: Nanna@stemmerpaakanten.dk
Tlf: 30960696

Sydhavnsøerne
1004831_623433911023544_2063814355_n (1)

Regionsleder: Bettina Smed.

E-mail: Bettina@husetzornig.dk
Tlf: 60177205

 

Valgkampskontoret i København

Maria Schytte og Emilie Christoffersen

Københavns ansvarlige

E-mail: Emilie@stemmerpaakanten.dk

 

Valgkampskontoret i Aarhus

Abigail Sortberg og Rebecca Asmussen

Aarhus ansvarlige

E-mail: aarhus@stemmerpaakanten.dk

 

Valgkampskontoret i Aalborg

Joy Filbert og Helene Mikkelsen

Aalborg ansvarlige

E-mail: aalborg@stemmerpaakanten.dk

 

Valgkampskontoret i Odense

Carsten Norge og Helle Ingwersen

Odense ansvarlige

E-mail: odense@stemmerpaakanten.dk

 

Valgkampskontoret på Lolland

Yvonne Jacobsen og Pernille Andersen

Lolland ansvarlige

E-mail: lolland@stemmerpaakanten.dk

 

Valgkampskontoret i Guldborgsund

Pernille Petersen

Mobil: 26 11 18 55

E-mail: pnilen85@hotmail.com

Claus Overgaard Petersen

Mobil: 40 16 08 18

E-mail: Social-cop@live.dk